Puan: 8.48
Bookmark
48 kişi takip ediyor

Tian Guan Ci Fu

Tian Guan Ci Fu izle, Tian Guan Ci Fu indir, Tian Guan Ci Fu türkçe altyazılı izle, Tian Guan Ci Fu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
天官赐福
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 25 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 11 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Tian Guan Ci Fu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Tian Guan Ci Fu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Tian Guan Ci Fu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Tian Guan Ci Fu Bilgi:

“Senin için yenilmez olacağım!”

“Duydunuz mu? İşe yaramaz Cennet görevlisi, Hayalet Diyarın bir numaralı adamıyla ilişki yaşıyormuş!”

Sekiz yüzyıl önce Xie Lian, Xian Le krallığının Veliaht Prensi’ydi, vatandaşları tarafından sevilen biriydi ve dünyanın sevgilisiydi. Beklenildiği gibi, oldukça genç bir yaşta Cennet’e yükselmişti. Şimdi ise, sekiz yüzyıl sonra Xie Lian, üç diyarın da alay konusu olarak üçüncü kez Cennet’e yükseliyordu. Bir Tanrı olarak ilk görevinde hayaletlere hükmeden ve Cennet’i dehşete düşüren esrarengiz biriyle tanıştı fakat Xie Lian‘ın haberi olmasa da, bu İblis Kralının dikkati çok ama çok uzun bir zamandır onun üzerindeydi.

 

Diğer İsimleri: Heaven Official’s Blessing, TGCF, Heaven Official’s Blessing, 天官赐福

Uyarlama: Tian Guan Ci Fu (Novel)

Yan Hikâye: Tian Guan Ci Fu Special

Yorum