Puan: 7.00
Bookmark
2 kişi takip ediyor

To Be Hero

To Be Hero izle, To Be Hero indir, To Be Hero türkçe altyazılı izle, To Be Hero serisini DonghuaTR üzerinde izle.
TO BE HERO
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 11 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde To Be Hero Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak To Be Hero Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde To Be Hero altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

To Be Hero Bilgi:

Ana karakterimiz Amca, çapkın ve yakışıklı olmasına karşın bir tuvalet tasarımcısıdır. Kadınlara asılıp sürekli “Süper gücü” hakkında bahsetmekte ve baba olarak sorumluluklarını ihmal etmektedir. Süper gücü: Bir kadının kalça boyutunu tek bakışta söyleyebilmesidir. Ama tuvaletin içine çekildiği anda, Uzay Barış Cumhuriyet Birliği Kahraman Komitesi, ona gerçek süper güçler verir ve onu dünyanın kahramanı hâline getirir. Tek sorun vardır– gerçek kimliğini açığa vuramayan, tanınmaz şişko bir çirkin adam hâline gelmiştir. Amcanın sevgili kızı Min-chan böyle görgüsüz bir şişkonun babası olabileceğine inanmaz ve onu kendi evinden kovar. Perişan ve evsiz hâldeyken, komşusu sapık ve çıplak dolaşmayı seven küçük boylu Yamada-san’ın yanına taşınır ve Min-chan’a babası olduğunu kanıtlamaya çalışır. Cinsel ima ve kaba mizahla dolu To Be Hero’da Amca, uzaylılara karşı dünyanın geleceği–hatta daha da önemlisi kızının geleceği için savaşır.

 

Sonraki Hikâye: Tu Bian Ying Xiong Leaf

Yorum