Puan: 7.30
Bookmark
11 kişi takip ediyor

Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl

Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl izle, Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl indir, Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl türkçe altyazılı izle, Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl serisini DonghuaTR üzerinde izle.
劇場版 トリニティセブン -悠久図書館〈エターニティライブラリー〉と錬金術少女〈アルケミックガール〉-
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 55 dk Sezon: , Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl Bilgi:

Filmin hikayesi Arata’ nın “Hermes Apocrypha” Lilit’ in kara büyü kitabına yanlışlıkla dokumasıyla başlar. Ardından ansızın beyaz bir ışıkla kaplanan Arata’ nın arkasinda bir kız belirir. Kız kendisine Lilim der ve Arata ile Lilit’ e anne babası olarak davranır. Onun ortaya çikmasini takiben Dunya’ da bir şeyler değişmeye başlar. Yasaklı Ebedi Kütüphane ve içindeki mühürlü simyanın nihai dorugu olan Beyaz Şeytan Kral uyanmistir. Beyaz Şeytan Kral Arata ve Trinitit Seven’ ı saf dışı bırakıp Şeytan Kral olmayi amaçlamaktaktadir. Muazzam bir güç ile Arata’ ya saldiran Beyaz Şeytan Kral, Arata ve Trinity Seven’ ı bu son savaşlarinda Dünya’ yı kurtarmak  zorunda kaldıkları çaresiz bir duruma sürüklenirler.

 

Diğer İsimleri: Trinity Seven: Eternity Library & Alchemic Gir, Gekijouban Trinity Seven, Trinity Seven Movie: Yuukyuu Toshokan to Rekinjutsu Shoujo, 劇場版 トリニティセブン -悠久図書館〈エターニティライブラリー〉と錬金術少女〈アルケミックガール〉-

Uyarlama: Trinity Seven: 7-nin no Mashotsukai The Novel (Novel)

Ana Hikâye: Trinity Seven

Sonraki Hikâye: Trinity Seven Movie 2: Heavens Library to Crimson Lord

Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl Bölümleri

Yorum