Puan: 7.22
Bookmark
9 kişi takip ediyor

Trinity Seven

Trinity Seven izle, Trinity Seven indir, Trinity Seven türkçe altyazılı izle, Trinity Seven serisini DonghuaTR üzerinde izle.
トリニティセブン
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Trinity Seven Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Trinity Seven Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Trinity Seven altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Trinity Seven Bilgi:

Kasuga Arata’nın yaşadığı küçük kasabada hergün normal bir gün gibi geçiyordu;ancak Kara Güneşin olduğu gün herşey değişecekti ve bunu takiben bir anda karşısına bir büyücü çıkacaktı.Kara güneş yaşadığı şehri yıkacak büyük bir fenomene sebep olacaktı. Çocukluk arkadaşı şehri terk ettiğinden Kasuga’nın hayatını yavaş yavaş normale döndürmek görevi Grimoire’e kalmıştı.Bu büyücünün kasabaya gelmesinin sebebi neydi?Grimorie’in yadigarı ile ne yapmayı planlıyordu?

 

Diğer İsimleri:  Trinity Seven, トリニティセブン

Uyarlama: Trinity Seven: 7-nin no Mashotsukai (Manga)

Sonraki Hikâye: Trinity Seven: Nanatsu no Taizai to Nana Madoushi

Diğer Hikâye: Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl

Yorum