Puan: 6.56
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Urasekai Picnic

Urasekai Picnic izle, Urasekai Picnic indir, Urasekai Picnic türkçe altyazılı izle, Urasekai Picnic serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Otherside Picnic, 裏世界ピクニック
Durum: Ongoing Stüdyo: , Yayın Tarihi: 2021 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Urasekai Picnic Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Urasekai Picnic Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Urasekai Picnic altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Urasekai Picnic Bilgi:

Toriko Nishina ile ilk karşılaşmaları Diğer Dünya’da “şu şeyi” gördükten sonraydı ve ölmek üzereydiler. O günden sonra yoğun bir üniversite hayatı olan Sorawo Komikoshi’nin hayatı değişir. Kendi dünyamızın yanıbaşında olan bu gizemle dolu dünyada, gerçek hayalet hikayelerinde bahsi geçen Kunekune ve Hasshaku-sama gibi tehlikeli varlıklar ortaya çıkar. Toriko ve Sorao araştırma, maddi çıkarlar ve önemli birini bulmak için bu olağanüstü dünyaya ayak basarlar.

 

Diğer İsimleri: Otherside Picnic, 裏世界ピクニック

Uyarlama: Urasekai Picnic (Manga)

Yorum