Puan: 7.06
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Vampire Knight

Vampire Knight izle, Vampire Knight indir, Vampire Knight türkçe altyazılı izle, Vampire Knight serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ヴァンパイア騎士〈ナイト〉
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2008 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Vampire Knight Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Vampire Knight Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Vampire Knight altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Vampire Knight Bilgi:

Karlı bir kış gecesi, 5 yaşındaki Yuuki bir vampirin saldırısına uğrar. O’nu safkan bir vampir olan Kaname kurtarır. Kaname küçük Yuuki’yi kurtarmakla kalmaz, O’nu özel bir yatılı okul olan Cross akademisine ve okulun müdürüne emanet eder. Müdür Cross, hakkında hiç bir şey bilmediği Yuuki’yi evlat edinir. Yuuki daha öncesinde sahip olduğu geçmişini hatırlamamaktadır. Aradan 10 yıl geçmiştir. Yuuki artık genç bir kız olmuş ve Müdür Cross’un özel okulunda çocukluk arkadaşı Zero ile birlikte muhafızlık yapmaktadır. Zero’nun ailesi küçüklüğünde safkan bir vampir tarafından öldürülmüş ve O da Yuuki ile birlikte Müdür Cross tarafından büyütülmüştür. Ayrıca vampirlerden ölesiye nefret etmektedir. Okul gündüzleri insan olan öğrencilere, akşamlarıysa gece sınıfındaki vampirlere hizmet etmektedir. Yuuki ve Zero’nun da görevleri gündüz öğrencilerini, gececilerden korumaktır. Lord Kaname de gece sınıfındadır ve aynı zamanda diğer vampirlere başkanlık etmektedir. Yıllar önce kurtardığı Yuuki’ye karşı ise garip bir ilgi duymaktadır.

 

Diğer İsimleri: Vampire Knight, Vampire Kishi, ヴァンパイア騎士〈ナイト

Uyarlama: Vampire Knight (Manga)

Yan Hikâye: Vampire Knight: Gekiai no Portrait

Sonraki Hikâye: Vampire Knight: Guilty

 

Yorum