Puan: 7.47
Bookmark
136 kişi takip ediyor

Wan Jie Chun Qiu

Wan Jie Chun Qiu izle, Wan Jie Chun Qiu indir, Wan Jie Chun Qiu türkçe altyazılı izle, Wan Jie Chun Qiu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
万界春秋
Durum: Ongoing Yayın Tarihi: Nis 13, 2020 Süre: 7 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 56 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Wan Jie Chun Qiu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Wan Jie Chun Qiu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Wan Jie Chun Qiu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Wan Jie Chun Qiu Bilgi:

Kahramanımız Yiruo’ya, babası tarafından Eyaletler üzerindeki gücünü geri kazanmak ve yerel otorite Xuan Tian Grubunu ortadan kaldırmak amacıyla Shangshi Eyaletine gitmesi emredildi. Beklenmedik bir şekilde Shangshi Eyaletine, Yishi şehrine geldiğinde soğuk bir karşılama yaşadı. Kadim Klan üyesi Chun Qiu’da Ge Tan’ı öldürmeye geldi. Ama suikast başarısız oldu ve Yi Liu, Chun Qiu’yu iyi niyetle kurtardı. İkili gizlice konuştu ve Yiruo, Kasım ayında eski klanın ağzından öğrendi ayrıca eski klanın gücünü Xuan Tiansi’ye karşı savaşmak için kullanabileceğini fark etti.

Diğer Adları: Spring and Autumn, 万界春秋

Wan Jie Chun Qiu Bölümleri

Yorum