Puan: 7.00
Bookmark
297 kişi takip ediyor

Wan Jie Shen Zhu

Wan Jie Shen Zhu izle, Wan Jie Shen Zhu indir, Wan Jie Shen Zhu türkçe altyazılı izle, Wan Jie Shen Zhu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Wanjie Shenzhu, Lord of the Universe, 万界神主
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 9 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 60 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Wan Jie Shen Zhu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Wan Jie Shen Zhu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Wan Jie Shen Zhu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Wan Jie Shen Zhu Bilgi:

Eski bir tanrı olan Ye Chen, tanrıların dünyasından başka bir yere, ilahi ve huzurlu bir dünyaya düştü. Bu dünyada binlerce eyaletle çevrili, güçlü ve kibirli yüzlerce ülke var. Ye Chen bu dünyada yüzlerce yıldır yaşıyor ve bu süreçte büyük bir güç topladı, ayrıca varlığı her zaman bir efsane oldu ancak tanrıların dünyasının gücü bu dünyada yavaş yavaş yayılıyor ve en acımasız ve şiddetli savaşlar başlıyor.

 

Diğer İsimleri: Lord of the Universe, Wanjie Shenzhu, 万界神主

Sonraki Hikâye: Wan Jie Shen Zhu 2nd Season

Wan Jie Shen Zhu Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum