Puan: 0.00
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Wan Sheng Jie

Wan Sheng Jie izle, Wan Sheng Jie indir, Wan Sheng Jie türkçe altyazılı izle, Wan Sheng Jie serisini DonghuaTR üzerinde izle.
万圣街
Durum: Ongoing Yayın Tarihi: 2020 Süre: 4 min per ep Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Wan Sheng Jie Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Wan Sheng Jie Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Wan Sheng Jie altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Wan Sheng Jie Bilgi:

Saf ve tatlı şeytan Nini, Wansheng Street Apertment’in 1031 nolu odasında yaşıyor. Oda arkadaşları sıradan kişiler değiller. Zamanın çoğunu oyun oynarken yada TV izlerken geçiren tuhaf vampir Ira, dansçı kurtadam Vladimir, ciddi melek ev sahibi Lynn ve küçük kız kardeşi Lilly ve daha daha fazlası. Kimsenin fark etmediği iblis kralının gücü Nini’nin içinde yatıyor. Arayıştaki kötü güçlerle Nini ve dostları felaketten kurtulabilecek mi?

 

Diğer İsimleri: All Saints Street, 1031 Wan Sheng Jie, 万圣街

Yorum