Puan: 7.04
Bookmark
34 kişi takip ediyor

Wangu Xian Qiong

Wangu Xian Qiong izle, Wangu Xian Qiong indir, Wangu Xian Qiong türkçe altyazılı izle, Wangu Xian Qiong serisini DonghuaTR üzerinde izle.
万古仙穹
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 15 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Wangu Xian Qiong Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Wangu Xian Qiong Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Wangu Xian Qiong altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Wangu Xian Qiong Bilgi:

Kutsal Dao sonsuzdur, ama ömrü kısıtlıdır. Cenneti ve Dünya’yı satranç tahtası yapar. 21. yüzyıldan Gu Hai bambaşka bir dünyaya götürülür ve bölgenin ticaretinde söz sahibi olur. Savaş zamanında taktikleriyle Chen İmparatorluğunun Song İmparatorluğunu yenmesine yardım eder. Cennetten bir perinin dikkatini çeker ve bu peri ona başarması için bir görev verir, böylece yolculuk başlar. Ama bu tüm dünyaya kaos ve felaket getirebilir.

Diğer İsimleri: Everlasting Immortal Firmament, 万古仙穹

Sonraki Hikâye: Wangu Xian Qiong 2nd Season

Yorum