Puan: 0.0
Bookmark
51 kişi takip ediyor

Wu Shan Wu Xing

Wu Shan Wu Xing izle, Wu Shan Wu Xing indir, Wu Shan Wu Xing türkçe altyazılı izle, Wu Shan Wu Xing serisini DonghuaTR üzerinde izle.
雾山五行
Durum: Completed Stüdyo: , Yayın Tarihi: 2020 Süre: 28 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 3 Yönetmen: Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Wu Shan Wu Xing Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Wu Shan Wu Xing Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Wu Shan Wu Xing altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Wu Shan Wu Xing Bilgi:

Eski zamanlarda, bir iblis canavar dünyada her yerde hasara yol açarak özgürce gezebiliyordu. Bunu önlemek için, gizemli bir Taoist ortaya çıktı ve seçilen beş aileye Yin-Yang’ın beş elementinin özel yeteneklerini bahşetti ayrıca klanlarına Metal, Ahşap, Ateş, Su ve Toprak gibi element adlarını verdi. Klanlar onlara verilen güçlerle iblis canavarı sürdüler ve bir mühürle saklı ilahi sisli bir tepeye kapattılar. Sisli tepede güçlü bir manevi enerjiye sahip olan Qilin (efsanevi çin hayvanı) canavarı iblisin gücünü kullanarak güçlenmek isteyenleri sık sık çekerdi. Bu kişiler büyüleri aşmaya çalışırlardı fakat en sonunda dev bir kalkana hapsolurlardı. Bir gün ünlü bir Ateş Elementi kullanıcısı olan Yi Xuan, annesini kurtarmak için gizlice bir portal açtı, bu fırsatı kullanan Qilin canavarı sisli tepeden gizlice çıkar ve dünyada kanlı, kargaşalı bir yolculuğuna çıkar.

 

Diğer İsimleri: Fog Hill of Five Elements, Wushan Wuxing, Fog Hill of the Five Elements, Five Elements in the Misty Mountain, 雾山五行

Yorum