Puan: 7
Bookmark
232 kişi takip ediyor

Wu Shen Zhu Zai

Wu Shen Zhu Zai izle, Wu Shen Zhu Zai indir, Wu Shen Zhu Zai türkçe altyazılı izle, Wu Shen Zhu Zai serisini DonghuaTR üzerinde izle.
武神主宰
Durum: Ongoing Yayın Tarihi: Mar 08, 2020 Süre: 7 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 80 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Wu Shen Zhu Zai Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Wu Shen Zhu Zai Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Wu Shen Zhu Zai altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Wu Shen Zhu Zai Bilgi:

Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının uzak bir bölümünde, Qin Chen ile aynı ada sahip bir çocuk yanlışlıkla onun iradesini devraldı. Daqi Ulusal Ordusunun Kralı Dingwu’nun sevgili torunu olarak, Soy Babasının kökeni nedeniyle, Anne ve oğul, Dingwu’nun sarayında soğuk karşılandılar ve birlikte yaşadılar. Güneşin umuduyla güçlü adamın efsanesini yeniden yazmak için, ve sevdiği her şeyi korumak için, Qin Chen, kararlı bir şekilde dünyanın beş krallığını sürdürme sorumluluğunu üstlendi ve yine dövüş sanatlarının yolunda gitmeye başladı.

Diğer İsimleri: Martial Master, Wu Shen Zhu Zai, 武神主宰

Wu Shen Zhu Zai Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum