Puan: 7.18
Bookmark
76 kişi takip ediyor

Xian Wang de Richang Shenghuo

Xian Wang de Richang Shenghuo izle, Xian Wang de Richang Shenghuo indir, Xian Wang de Richang Shenghuo türkçe altyazılı izle, Xian Wang de Richang Shenghuo serisini DonghuaTR üzerinde izle.
仙王的日常生活
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 18 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 15 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Xian Wang de Richang Shenghuo Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Xian Wang de Richang Shenghuo Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Xian Wang de Richang Shenghuo altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Xian Wang de Richang Shenghuo Bilgi:

Wang Ling, bir yaşından beri iki yılda bir yeni diyar elde eden, işleyicilikte dahi olan ve kontrolünün ötesinde bir kahramanlığı olan neredeyse yenilmez bir varlıktır. Ama şimdi on altı yaşında olduğu için henüz en büyük savaşıyla karşı karşıya (Lise). Bir başka patlağın ardından gelen meydan okuma ile gösterişten uzak lise hayatı planları git gide daha uzak görünüyor…

Diğer Adları: The Daily Life of the Immortal King, Xian Wang de Ri Chang Sheng Huo, 仙王的日常生活

Yorum