Puan: 6.69
Bookmark
13 kişi takip ediyor

Xie Wang Zhui Qi

Xie Wang Zhui Qi izle, Xie Wang Zhui Qi indir, Xie Wang Zhui Qi türkçe altyazılı izle, Xie Wang Zhui Qi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
邪王追妻
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 13 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Xie Wang Zhui Qi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Xie Wang Zhui Qi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Xie Wang Zhui Qi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Xie Wang Zhui Qi Bilgi:

21. yüzyılın ünlü bir suikastçısı olan Su Manor’un en işe yaramaz dördüncü bayan oldu.Jin İmparatorluğu’nun emperyal üstünlüğü, rakipsiz yeteneklere sahip, duygusuz, zorba bir şeytani tirandı. Herkes onun aptal ve hiçbir şey için iyi olduğunu biliyordu ve istediği gibi onu zorladı. Ancak, sadece, kendisi tarafından göze çarpan ezici tiran, hayatı ona bağlı olsa bile, ondan vazgeçmesine izin vermezdi. Şimdilik, sadece inatçıya karşı inatçı çatışmaya ve kovalayan ve kovalanan bu güzel şovda nasıl oynadıklarına bir bakalım.

 

Diğer İsimleri: The Demonic King Who Chases His Wife, 邪王追妻

Sonraki Hikâye: Xie Wang Zhui Qi Zhi Yishi Qingcheng

Yorum