Puan: 7.68
Bookmark
127 kişi takip ediyor

Xing Chen Bian

Xing Chen Bian izle, Xing Chen Bian indir, Xing Chen Bian türkçe altyazılı izle, Xing Chen Bian serisini DonghuaTR üzerinde izle.
星辰变
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 24 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Xing Chen Bian Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Xing Chen Bian Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Xing Chen Bian altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Xing Chen Bian Bilgi:

Uzaklardaki bir galakside, doğuştan iç teknikleri uygulama yeteneği olmayan bir çocuk vardı. Babasının saygısını kazanmak için kararlı bir şekilde daha zor ve acı verici olan dış teknikleri seçti.nYıllar geçtikçe büyüdü ama gerçekten hayatını değiştiren şey ‘Meteorik Gözyaşı’ isimli gizemli bir meteorik kristal taş idi. Taş genç adamın bedeniyle birleştikçe bedeninde büyük değişiklikler gözlenmeye başlandı. Bu olaydan sonra onun için herşey değişmeye başlar, babası bile umursamadığı oğlunun şaşırtıcı yeteneklerinin farkına varır. Daha da gelecek çok şey vardır.

Diğer Adları: Xingchen Bian, Stellar Transformation, 星辰变
Sonraki Hikâye: Xing Chen Bian: Yu Li Cang Hai

Xing Chen Bian İndir

  • Sunucu Kalite Link
  • Toplu 1080P İndir

Yorum