Puan: 6.39
Bookmark
14 kişi takip ediyor

Yichang Shengwu Jianwenlu

Yichang Shengwu Jianwenlu izle, Yichang Shengwu Jianwenlu indir, Yichang Shengwu Jianwenlu türkçe altyazılı izle, Yichang Shengwu Jianwenlu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
異常生物見聞録
Durum: Completed Yayın Tarihi: 2019 Süre: 21 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Yichang Shengwu Jianwenlu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Yichang Shengwu Jianwenlu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Yichang Shengwu Jianwenlu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Yichang Shengwu Jianwenlu Bilgi:

Özet;Yoshihito 23 yaşında ne işi ne de sevgilisi olan bir adam. Sonun buluşmasını gerçekleştirmek için evindeki odalardan birini kiraya verir. İlk kiracısı Lily’ye evi gezdirirken aniden Vivian isimli bir vampir tarafından saldırıya uğrar ve Lily’nin aslında bir kurt adam olduğunu fark eder. Yoshihito paralel evrenlere bakan bir organizasyon tarafından gözlem yapmak üzere seçilir ve birbiri ardına gelen canavarlar onun evinde misafir olmaya başlarlar.

 

Diğer İsimleri:  Journal of the Mysterious Creatures, Ijou Seibutsu Kenbunroku, The Record of Unusual Creatures, Fantastic Creatures’ Travelogue, Abnormal Creature Memoirs, 異常生物見聞録

 

Yorum