Puan: 6.81
Bookmark
11 kişi takip ediyor

You Yao

You Yao izle, You Yao indir, You Yao türkçe altyazılı izle, You Yao serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Are You Ok, 有药
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 22 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde You Yao Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak You Yao Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde You Yao altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

You Yao Bilgi:

Bugün saray, Gezginlerin gelişini bekliyor, yeteneklerine göre uygun pozisyonlara atayarak medeniyetin gelişimini sağlayıp yeni bir dünya meydana getirmek için adımlar atıyor. Sıradan bir genç usta olan Zuo Yunqi, babasını kurtarmak için gizlice saraya girer. Fakat özellikle bu tip olaylarla başa çıkmak için tutulan biri tarafından fark edilir ve ikisi akılalmaz bir laf dalaşına girerler. İkili korkunç bir komployu önledikten sonra, Gezginlerin gizlice iktidardakileri devirmeyi planladıklarını ve barış içinde bir arada yaşayabilecek yeni bir toplum inşa etmek için bir ittifak kurduklarını keşfederler. Zuo Yunqi ve dostları çoktan bu savaşta taraf olmak zorunda kalmışlardır.

Diğer İsimleri: Are You Ok, 有药

Yorum