Puan: 8.34
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Youjo Senki Movie

Youjo Senki Movie izle, Youjo Senki Movie indir, Youjo Senki Movie türkçe altyazılı izle, Youjo Senki Movie serisini DonghuaTR üzerinde izle.
劇場版 幼女戦記
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 1 sa 38 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Youjo Senki Movie Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Youjo Senki Movie Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Youjo Senki Movie altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Youjo Senki Movie Bilgi:

1926 Yılında Tanya ve taburu, Cumhuriyet Ordusuna karşı kazandıkları zaferden sonra evlerine dönmektedirler. Ancak Rusya Federasyonu’nun seferberlik ilan etmesi üzerine İmparatorluk da kendi ordusunu hazır etmek zorundadır. Aynı zamanda Birleşik Krallığın önderliğinde, Rusya Federasyonu’nu desteklemek için çok uluslu bir ordu sevk edilmiştir “Düşmanımın düşmanı, dostumdur.” yaklaşımıyla babasının ölümündeki adaleti sağlamak için yemin eden Mary Sioux, İmparatorluk ile yapılan savaşa katılacaktır.

 

Diğer İsimleri: 劇場版 幼女戦記

Uyarlama: Youjo Senki (Novel)

Diğer Hikâye: Youjo Senki Movie: Manner Eizou

Önceki Hikâye: Youjo Senki

Youjo Senki Movie Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum