Puan: 7.86
Bookmark
8 kişi takip ediyor

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV)

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) indir, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) türkçe altyazılı izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ようこそ実力至上主義の教室へ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) Bilgi:

Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb… gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi’nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak “çöplerin sınıfı” olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.

 

Diğer İsimleri: Classroom of the Elite, Welcome to the Classroom of the Elite, ようこそ実力至上主義の教室へ

Uyarlama: Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (Novel)

Diğer Hikâye: Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Yorum