Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari 1.Sezon 5.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 3, 2021 · 2003 Görüntülenme · Ekleyen: Sioux · Seriler Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin, destekçi olursanız seviniriz.

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari 1.Sezon 5.Bölüm indir, Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari 1.Sezon 5.Bölüm izle, Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari 1.Sezon 5.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çevirmen: Serhan / tempestfansub.com

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari

たとえばラストダンジョン前の村の少年が序盤の街で暮らすような物語
Puan: 0.0
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: Unknown Sezon: Ülke: Tip: Anime
Yetiştiği köydeki insanların onu güçsüz görmesine rağmen, Lloyd her zaman gıpta ettiği başkentteki ''gerçek güç''ü keşfetmenin hayallerini kuran çömez bir maceracıdır. Hikaye, köyünden ayrılmasıyla başlar. Şöyle ki ayrıldığı köy ise dünyanın en tehlikeli zindanlarından birinin dibinde yer almaktadır. Lloyd kendini güçsüz olarak görse de yeni başlayan maceracılar için olan şehirde diğerleriyle olan arasındaki fark bu kadar mı ezici olur?   Diğer İsimleri: Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?, たとえばラストダンジョン前の村の少年が序盤の街で暮らすような物語 Uyarlama: Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari (Novel)

Yorum