Tian Guan Ci Fu 1.Sezon 9.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Aralık 29, 2020 · 1002 Görüntülenme · Ekleyen: DonghuaTR · Seriler Tian Guan Ci Fu
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin, destekçi olursanız seviniriz.

Tian Guan Ci Fu 1.Sezon 9.Bölüm indir, Tian Guan Ci Fu 1.Sezon 9.Bölüm izle, Tian Guan Ci Fu 1.Sezon 9.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. Tian Guan Ci Fu serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Buguitr / yibohism – cgyifu / buguitr.wordpress.com/

Maedhros / https://www.donghuatr.com – https://discord.gg/J2zHbvW

Tian Guan Ci Fu

天官赐福
Puan: 8.48
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 25 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 11

“Senin için yenilmez olacağım!”

“Duydunuz mu? İşe yaramaz Cennet görevlisi, Hayalet Diyarın bir numaralı adamıyla ilişki yaşıyormuş!” Sekiz yüzyıl önce Xie Lian, Xian Le krallığının Veliaht Prensi’ydi, vatandaşları tarafından sevilen biriydi ve dünyanın sevgilisiydi. Beklenildiği gibi, oldukça genç bir yaşta Cennet’e yükselmişti. Şimdi ise, sekiz yüzyıl sonra Xie Lian, üç diyarın da alay konusu olarak üçüncü kez Cennet’e yükseliyordu. Bir Tanrı olarak ilk görevinde hayaletlere hükmeden ve Cennet’i dehşete düşüren esrarengiz biriyle tanıştı fakat Xie Lian‘ın haberi olmasa da, bu İblis Kralının dikkati çok ama çok uzun bir zamandır onun üzerindeydi.
  Diğer İsimleri: Heaven Official's Blessing, TGCF, Heaven Official's Blessing, 天官赐福 Uyarlama: Tian Guan Ci Fu (Novel) Yan Hikâye: Tian Guan Ci Fu Special

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir