Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 1.Sezon 6.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Ekim 9, 2020 · 88 Görüntülenme · Ekleyen: DonghuaTR · Series Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV)
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin.

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 1.Sezon 6.Bölüm indir, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 1.Sezon 6.Bölüm izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 1.Sezon 6.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Shirasora & Vilxen – Nadeko // PuzzleSubs.Com

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV)

ようこそ実力至上主義の教室へ
Puan: 7.86
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12
Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb... gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi'nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak "çöplerin sınıfı" olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.   Diğer İsimleri: Classroom of the Elite, Welcome to the Classroom of the Elite, ようこそ実力至上主義の教室へ Uyarlama: Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (Novel) Diğer Hikâye: Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir